Klánovice Christmas Jump hostilo 140 závodníků

12.12.2023

Již šestý ročník tradiční předvánoční rope skippingové soutěže Klánovice Chrimtmas Jump se konal 9. 12. ve Sportovní hale starosty Hanzala. Osm týmů z celé České republiky s celkem 140 závodníky se utkalo o medaile v rychlostních i freestylových disciplínách.

Výkony byly velmi vyrovnané a bylo jasně vidět, jak se malí závodníci během ročního tréninku zlepšili, zrychlili a zvládli předvést obtížnější sestavy. V početné konkurenci se neztratily ani dva zcela nové tými, z nichž mnozí byli na svých úplně prvních závodech vůbec.

Gratulujeme všem vítězům, děkujeme za skvělou reprezentaci závodnicím a závodníkům Astry Klánovice, kteří vybojovali osm zlatých, jedno stříbrné a pět bronzových umístění, a také celému organizačnímu týmu a rodičům za podporu při závodech. Poděkování také patří MČ Praha-Klánovice za finanční podporu a panu místostarostovi F. Polákovi za uvedení závodního dne.